Voolukivi

Polarstone Voolukivi

VOOLUKIVIvoolukivist ahjud polarstone

 

 

Miks on voolukivist ahjud head.

 

Tugeva voolukivi teke:

Voolukivi teke algas umbes 2,5 miljardit aastat tagasi seoses Karjala tuli,kivi kurrutusega. Maakera geoloogias ainulaadne voolukivi maardla, millest Polarstone-voolukiviahjud on valmistatud, paikneb Ida-Soomes, Savonrantas.

Mitmepalgeline voolukivi:

Voolukivi sobib oma tuli,kivi tsüklite suurepärase soojussalvestus-ja soojusjuhtimisvõime ning vastupidavuse poolest oivaliselt küttekollete ja kaminahjude materjaliks. Kivi värv on varieeruv mustjashall. Värvi elavdavad erinevad kristallid. Ainulaadne kivi võimaldab erinevaid pinnaviimistlusi. Valida võib matti, lihvitud või antiikpinda. Polarstone serpentiinvoolukivi on teistest voolukivi liikidest vähem poorne, seetõttu kerge hooldada ja lihtne hoida puhtana.

Polarstone-ahjud ei jäta kedagi külmaks:

Tuli,kivi,vesi testidega ja pikaaegse kogemuse tulemusel välja töötatud mitmekülgne Polarstone ahjude kollektsioon pakub isikupära ja hubasust kõige erinevamateks vajadusteks.Puhas põlemine ja ühtlane soojuse eraldumine on juba tuntud voolukiviahjude omadused. Polarstone ahjude kollektsioon pakub neile lisaks elava pinnaga ja tugevat kivi materjali, mis teeb ahjud pikaealiseks ja isikupäraseks. Vajadusel valmistame ahjud vastavalt Teie soovidele tellimustööna, kuna kivi ahjude konstruktsioon võimaldab teha soodsalt kliendi soovide kohaseid muudatusi. Voolukivist seina-ja põrandaplaadid täiendavad tervikut. Polarstone ahjude tootepere progressiivsed tehnilised lahendused koos disainiga tagavad soojuse ja meeleolu.

Tugeva voolukivi ainulaadsed omadused:

Polarstone ahjude voolukivi on testitud tuli,kivi tsüklitega, mis erineb traditsioonilisest oma vastupidavuse poolest temperatuuri kõikumistele. See annab teistest paremad eelised ahjude tootmisele. Kasutame spetsiaalset nurkseotistehnikat, mis seob tugevalt, hoiab ära vertikaalpraod ja annab kivile vajaliku võimaluse „elada“ tuli,kivi tsükli käigus. Mitmekülgsed mudelid, välimus ja muud kivi omadused ning pikk iga on sageli olulisteks teguriteks Polarstone ahjude kasuks otsustamisel.

Usaldusväärne kivi asjatundja:

Polarstone ahjude kollektsioon pakub rohkelt valikuvõimalusi vastavalt isklikule maitsele. Ahjude kavandamine ja paindlik tootmine võimaldavad täita klientide individuaalseid soove. Toodame ka serpentiinvoolukivist põranda-ja seinaplaate, õuegrille ning teisi voolukivi tooteid. Meie ahjumeistrid paigaldavad ahjud koha peal. See tagab Teie ahjude kauakestva ja kindla kasutamise.